facebook twitter Google Plus
İçerde 26. Bölüm Fragmanı 20 Mart Pazartesi
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar

İçerde 26. Bölüm Fragmanı

Reklamlar
yorum yap
Sitene Ekle

NOT: Fragman çalışmazsa
Fragmanı Tamekran İzle
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Yükleniyor...
İçerde 26. Bölüm Fragmanı özeti:

Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor ve Bensu Soral gibi isimlerin başrollerini paylaştığı Ay Yapım imzalı yeni dizi star tv ekranlarında yer alıyor. İsmi İçerde olarak açıklanan yeni dizinin 26. bölüm fragmanı 20 mart pazartesi akşamı yayınlandı. Celal ve Sarp'ın Handan'a oynadığı oyun Kudret'in hamlesiyle gerçeğe dönüşür. Kudret Celal'le Sarp'ın görüntülerini polise verir. Polis Celal ve Sarp'ı hapse atar. Mert Celal Baba'yı aklamak için elinden geleni yapar. Kebapçı Celal içerde ölümle burun buruna gelirken Mert'in hapisten kurtarma çabaları işe yarayacak mı?


İçerde dizisi her Pazartesi - 20.00 saatinde Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

İçerde 26. Bölüm Fragmanı 20 mart pazartesi fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve İçerde dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
İçerde 26. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
İçerde 26. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen İçerde 26. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: İçerde dizisi, İçerde 26. bölüm özeti, İçerde 26. bölüm fragmanı izle, İçerde 26. bölümü, İçerde 26. bölüm 20 mart, İçerde 26. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, İçerde 26. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, İçerde 26. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, İçerde 26. Bölüm Fragmanı saat kaçta, İçerde 26. Bölüm Fragmanı neler olacak, İçerde 26. Bölüm Fragmanı özeti