facebook twitter Google Plus
İçerde 17. Bölüm Fragmanı 16 Ocak Pazartesi
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar

İçerde 17. Bölüm Fragmanı

Reklamlar
yorum yap
Sitene Ekle

NOT: Fragman çalışmazsa
Fragmanı Tamekran İzle
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Yükleniyor...
İçerde 17. Bölüm Fragmanı özeti:

Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor ve Bensu Soral gibi isimlerin başrollerini paylaştığı Ay Yapım imzalı yeni dizi star tv ekranlarında yer alıyor. İsmi İçerde olarak açıklanan yeni dizinin 17. bölüm fragmanı 9 ocak pazartesi akşamı yayınlandı. Yoğun bakımdan çıkan Yusuf Müdür'ü ilk ziyaret eden kişi geçmişinden gelen bir kadın olur. Melek hala Celal Baba'ya kızgındır ve eve geri dönmemekte kararlıdır. Celal Baba her yerde Melek'i aramakta ona ulaşmaya çalışmaktadır. Güvenlik görüntülerini açan Mert Coşkun'un ailesini geri verme teklifini kabul edecek mi? Mert eğer görüntüleri Coşkun'a verirse ailesine kavuşabilecektir. Diğer yandan Mert eğer görüntüleri Celal baba'ya verirse Sarp ve ailesinin hayatı tehlikeye girecektir. Mert ve Melek bundan sonra Sarp ve ailesiyle ya hısım olacak ya da hasım olacaktır. Melek'i geri getiremeyen Davut Celal Baba'ya büyük bir sır verir. Celal Baba Sarp ve Melek ilişkisini öğreniyor mu? Görüntülerin Mert'te olduğunu öğrenen Sarp'ın görüntüleri çalmaktan başka çaresi kalmamıştır. Sarp görüntüleri alıp ailesini ve kendisini tehlikeden kurtarabilecek mi?


İçerde dizisi her Pazartesi - 20.00 saatinde Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

İçerde 17. Bölüm Fragmanı 16 ocak pazartesi fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve İçerde dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
İçerde 17. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
İçerde 17. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen İçerde 17. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: İçerde dizisi, İçerde 17. bölüm özeti, İçerde 17. bölüm fragmanı izle, İçerde 17. bölümü, İçerde 17. bölüm 16 ocak, İçerde 17. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, İçerde 17. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, İçerde 17. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, İçerde 17. Bölüm Fragmanı saat kaçta, İçerde 17. Bölüm Fragmanı neler olacak, İçerde 17. Bölüm Fragmanı özeti